Producenci

Advanced Nutrients CONNOISSEUR BLOOM A&B 2x500ml - dwuskładnikowy nawóz na fazę kwitnienia

Mineralne
70
PLN
Advanced Nutrients CONNOISSEUR BLOOM A&B 2x500ml - dwuskładnikowy nawóz na fazę kwitnienia
Advanced Nutrients CONNOISSEUR BLOOM A&B 2x500ml - dwuskładnikowy nawóz na fazę kwitnienia
Cena: 70,00 zł
szt.

CONNOISSEUR to kompleksowy dwuczęściowy nawóz na fazę kwitnienia. Tworzy on większe i cięższe kwiaty i owoce, niż jakikolwiek inny nawóz przeznaczony na fazę kwitnienia. Użyj go tydzień po przestawieniu świateł na fazę kwitnienia. Connoisseur jest bezpieczny i łatwy w użyciu, czego dowodzą setki testów przeprowadzonych na uprawach hydroponicznych, po których naukowcy byli wręcz zszokowani obfitością kwiatów i owoców. Nawóz ten jest połączeniem własnych składników i technologii. Stanowi milowy krok w rozmiarze hydroponicznych zbiorów i ich jakości.

 

Ten 2-częściowy nawóz odżywczy, przeznaczony na fazę kwitnienia, został opracowany w celu wywołania efektu uzupełniania rezerw minerałów przechowywanych w tkankach rośliny, szczególnie odpowiedzialnych za reprodukcję.

 

10 z 13 składników wchodzących w skład nawozu to związki organiczne zwane chelatami (potrzebne roślinom mikroelementy mogą być transportowane przez błony półprzepuszczalne komórek w postaci związków chelatowych). Żadne inne produkty nie posiadają tyle związków chelatowych K, Mg oraz Ca.

 

Zarówno butelka A i B zawiera konkretne klasy poliamino alkoholi, które niezwykle zwiększają wzrost kwiatów (związki te zwiększają wzrost komórek i poprawiają metabolizm roślin).

 

NPK: 6.6-5.1-9.2

 

Dawkowanie: 4 ml/1 L

 

Pojemność: 2  x 500 ml

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl