Producenci

Advanced Nutrients Emerald Shaman 60ml

Klonowanie, ukorzenianie
95
PLN
Advanced Nutrients Emerald Shaman 60ml
Cena: 95,00 zł
szt.
Emerald Shaman to unikalna kompozycja magii dostarczanej kwiatom. Jest to mikstura z zastosowaniem rolniczym, która wzmacnia rośliny, bazując na dziesiątkach lat badań i testów gruntu.

Emerald Shaman to fermentowane, wegetariańskie, pożywienie dla roślin, które dostarcza niezbędne składniki korzeniom mogąc również być stosowanym jako pożywienie dla liści.

Na Dalekim Wschodzie, gdzie fermentowane składniki żywności dla roślin są używane przez naukowców zajmujących się rolnictwem i zwiększeniem plonów i wigoru roślin, Emerald Shaman został przyjęty jako zaawansowany dodatek do arsenału hodowców.

Emerald Shaman jest życiodajną siłą enzymów, naturalnych składników, oraz substancji bioaktywnych. Emerald Shaman działa cudownie. To zielona magia!

Emerald Shaman jest bardzo użyteczny podczas wszystkich faz wzrostu rośliny jest też aktywny jako wspomagacz korzeni a także liści. Możesz używać go również podczas klonowania. Emerald Shaman to pobudzacz strefy korzennej, tworzy ją zdrową i wytrzymałą, redukując niedoskonałości i zaburzenia związane ze stresem, zmniejszając zapotrzebowanie na pestycydy i przyspieszając wzrost, detoksykując strefę korzenną i zwiększając plony.

Zawartość opakowania:  60ml

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl