Producenci

Aqua Flores AB 2x1L - hydro, kwitnienie

Canna
40.35
PLN
Aqua Flores AB 2x1L - hydro, kwitnienie
  • promocja
Cena: 40,35 zł 60,00 zł
szt.
Aqua Flores- Nawóz do hydro, faza kwitnienia.

Stosując Aqua Flores otrzymasz wspaniałe, pełne życia kwiaty. Jest to odżywka opracowana specjalnie dla systemów recyrkulacji, np. General Hydroponics Airflow & Waterfarm, N.F.T. oraz HGS.


Dzięki krążącej wodzie składniki odżywcze mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Zmniejsza to ilość potrzebnej wody i odżywki, a także eliminuje potrzebę drenażu. Rozwiązanie jest przez to przyjazne środowisku.


Aqua Flores zawiera kwasy krzemowe, humusowe i fulwonowe, które w naturalnej postaci są obecne w glebie. Skład odżywki dopełnia ekstrakt z alg brązowych, bogaty w pierwiastki śladowe, aminokwasy i witaminy. Dzięki odpowiedniej metodzie produkcji wyciąg ten ma zdolność tworzenia półprzepuszczalnej błony na powierzchni korzeni, co polepsza zdolność rośliny do absorpcji wody i składników odżywczych. Zapewnia to doskonałą odporność na choroby jak i świetny wzrost.


Aqua Flores to dwuskładnikowa, kompletna profesjonalna pożywka dla roślin uprawianych hydroponicznie podczas fazy kwitnienia, zawiera wszystkie istotne elementy dla optymalnego kwitnienia, stymuluje kwitnienie, oraz wzmaga charakterystyczny smak plonu, łatwo się rozpuszcza jest odpowiednia do recyrkulacyjnych systemów hydro i aeroponicznych. EC z Aqua Flores rozpuszczonym w (kranowej) wodzie, zmienia się między 1.3 - 2.1 mS ( = roztwór EC + woda EC ) Zalecane pH: 5,2 - 6,2.


Dawkowanie: 1:333 (300ml A i 300 ml B na 100 litrów wody)
Pojemność: 1 litr A + 1 litr B

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl