Producenci

BIOTABS 100szt. - organiczny nawóz w tabletkach

BioTabs
380
PLN
BIOTABS 100szt. - organiczny nawóz w tabletkach
BIOTABS 100szt. - organiczny nawóz w tabletkach
Cena: 380,00 zł
szt.

BIOTABS to wolno wyzwalający w 100% organiczny nawóz w tabletkach. Dzięki formule wolno działającego azotu, naturalnym kwasom humusowym oraz organicznym substancjom odżywczym zapewni roślinie bezpieczny wzrost i kwitnienie w całym cyklu uprawy.

Ilość w opakowaniu: 100 szt.


Produkty Biotabs między innymi zawierają pożyteczne bakterie glebowe oraz grzyby i pleśnie korzenne. Nasze produkty są wolne od nasion chwastów, patogenów i nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Produkty są dopuszczone do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) i są przyjazne dla środowiska.

Jednym z najważniejszych grzybów glebowych, które dostarczamy jest grzyb mikoryza. Z natury 85% roślin żyje w połączeniu z mikoryzą. Są to przydatne grzyby glebowe, które wchodzą w symbiozę (współpraca) z roślinami skutecznie zwiększając zasięg korzeni, podobnie też jak współpraca z pożytecznymi bakteriami glebowymi.


Prowadzi to do wzrostu zdolności absorpcji korzeni aż o 700%, a wtedy rośliny wchłaniają wodę i składniki odżywcze znacznie łatwiej. I co równie ważne korzystne grzyby i bakterie glebowe całkowicie zajmują przestrzeń wokół korzeni, zostawiając znacznie mniej możliwości dla zagrożeń patogenów.


Rośliny są często uprawiane w dezynfekowanej glebie lub o podłożu jałowym. Następuje wtedy brak przydatnych grzybni (mikoryza) i bakterii glebowych wokół korzeni. Ten brak pomocników sprawia, że rośliny są bardzo wrażliwe i często narażone na niebezpieczeństwo.

BIOTABS oferuje rozwiązania tego problemu. Poprzez dodanie dużych ilości użytecznych grzybów glebowych i bakterii wzmacniasz swoje rośliny, które są o wiele bardziej odporne na stres, choroby, zakażenia czy susze.


Mikoryza naturalnie występują w okolicach korzeni u prawie wszystkich roślin. Te przydatne grzyby glebowe żyją w symbiozie z rośliną, która jest wzajemnie korzystna dla spółdzielczego stosunku. Te korzystne grzyby odżywiają się cukrami roślinnymi, a w zamian mikoryza zapewniają, że roślina przyswaja składniki odżywcze znacznie bardziej efektywnie!


Mikoryza zapewnienia połączenie między systemem korzennego wchłaniana, a biologią gleby. Wzrost jest udoskonalony i przynosi większy plon owocowy o lepszej jakości.


Rośliny z mikoryz mają lepszą odporność na suszę, duże wahania temperatury, zmiany pH, toksyczne metale i zagęszczenia gleby. Mikoryza produkuje lepszą strukturę gleby, przyczyniając się do powstawania "agregatów glebowych".
Zdrowe życie w glebie składa się z rozległego kompleksu mikroorganizmów.

Mikoryza są ważną częścią życia w glebie, które mogą być postrzegane jako spójna sieć
podziemnej żywności. Zapewniają one siedlisko dla dużej grupy mikroorganizmów, takich jak bakterie glebowe, które odżywiają się strzępkami grzybów i korzeni.


Dodając odpowiednie mikoryza i bakterie glebowe do siewu lub sadzenia stworzysz nową formę życia w glebie w wyniku czego roślinny korzeń będzie miał lepszy wzrost.


Bakterie glebowe żyją na materiale organicznym, a gęstość bakterii jest najwyższa w pobliżu korzeni. Zdrowa gleba zawiera miliardy bakterii gdzie istnieje tysiące gatunków. Spełniają one wiele ważnych procesów, które są niezbędne do życia takie jak podział martwych substancji organicznych uwalniając substancje odżywczych, które muszą być dostępne dla roślin ponownie.


Inne bakterie oczyszczają glebę i przyczyniają się do polepszenia struktury gleby.
Rhizobacteria (bakterie korzeniowe) kolonizują otoczenie drobnych korzeni (ryzosfera). Chroni to korzenie, gdzie pożyteczne bakterie zajmują swoje miejsce i nie ma już miejsca dla patogenów Rhizobacteria, zapewnia zdrowy wzrost roślin i żyzność gleby.


Bakterie, które promują wzrost produkują szeroką gamę naturalnych regulatorów wzrostu (auksyny, gibereliny i cytokininy), które stymulują kondycję i wzrost korzeni.
Nasze organiczne nawozy, grzyby mikoryza i bakterie glebowe sprawiają, że teraz już każdy może z powodzeniem uprawiać najpiękniejsze rośliny z największymi plonami z dużą łatwością i 100% szansą na sukces.

UWAGA! Biotabs nie może sprawdzić warunków użytkowania, stosowania lub przechowywania, nabywca jest całkowicie odpowiedzialny za wyniki lub szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z naszych produktów.


Wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z naszymi prostymi instrukcjami uprawy.
 

 

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl