Producenci

Bio Nova BN-Zyme 5L - naturalny bio-katalizator

Stymulatory i boostery
365
PLN
Bio Nova BN-Zyme 5L - naturalny bio-katalizator
Bio Nova BN-Zyme 5L - naturalny bio-katalizator
Cena: 365,00 zł
szt.

BN-Zym to naturalny bio-katalizator (przyspieszacz procesu), budulec i polepszacz oparty na specyficznych enzymach. Enzymy stymulują zdolności utrzymania wody w każdym podłożu i zmniejszają glebowe naprężenie wywołane wodą, co umożliwia szybsze i lepsze wnikanie wody do podłoża. 

 

BN-Zym przenika do podłoża, ale również wprowadza do niego więcej tlenu. Enzymy są wyspecjalizowanymi cząsteczkami białkowymi i pracują jako katalizatory w wielu procesach biochemicznych.

 

Kilka z najbardziej widocznych cech enzymów to specyficzny sposób ich pracy, a w szczególności ich prędkość. Przemiana cukru w alkohol za pomocą środków chemicznych zazwyczaj trwa kilka tygodni lub nawet miesięcy, podczas gdy za pomocą enzymów kilka sekund. Enzymy zawsze działają bez żadnych odpadów lub produktów ubocznych.

 

BN-Zym powoduje zwiększoną aktywność bakterii, które przekształcają składniki odżywcze i minerały w glebie w materiał, który jest bezpośrednio przyswajalny przez rośliny.

 

BN-Zym znacznie szybciej przemienia odpady i dostarcza je do uprawy w formie przyswajalnych składników odżywczych. Rezultatem jest zrównoważona uprawa i zmniejszenie wrażliwości na wszelkie choroby. Ponadto, podłoże pozostaje czyste i wolne od wszelkiego rodzaju zbędnych komponentów. To jest ważne dla każdej uprawy, ale szczególnie dla tych, w których gleby i kokos są ponownie wykorzystane.

 

Dawkowanie:

 

Gleba / coco: wystarczy dodać do roztworu nawozowego 30 ml na 100 litrów.

Wełna mineralna: wystarczy dodać do roztworu 30 ml nawozu na 100 litrów

Hydro-systemy, takie jak NFT / Aqua: Dodaj do rozwiązania nawozów 50 ml. na 100 litrów.

 

Zawartość opakowania: 5 L

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl