Producenci

Bio Nova Soil SuperMix 1L – nawóz do uprawy w glebie na obie fazy

Ziemia
65
PLN
Bio Nova Soil SuperMix 1L – nawóz do uprawy w glebie na obie fazy
Cena: 65,00 zł
szt.

Soil- Supermix jest mieszanką składników mineralnych, nawozem organicznym opartym na Hydro Supermix specjalnie przystosowanym do uprawy z glebie. Składniki odżywcze do uprawy i kwitnienia A / B są połączone w ramach jednego produktu, który sprawia, że uprawianie staje się bardzo proste.

 

Nawóz ten składa się z:

 

- Macro elementów takich jak NO3, NH4, NH2, SO4, P, K, Ca, Mg i Si.

- Chelatowanych mikroelementów, takich jak Fe, Mn, Zn, B,Cu i Mo.

- Składników organicznych.

 

Wszystkie elementy wymienione powyżej w 100% są czystego i organicznego pochodzenia. Dlatego ten nawóz jest wchłaniany bezpośrednio i nie wymaga wysokiego EC. Ponadto, składniki organiczne pracują jako dobry bufor. Soil-Supermix zwiększa optymalną kondycję gleby, aktywnie stymuluje rozwój korzeni i stanowi kompletny nawóz nie tylko dla rozwoju, ale również do kwitnienia. Zastosuj dodatek z PK 13-14 jako Superbloomer podczas okresu kwitnienia.

 

Pomimo stosowania chelatów (chelatowanych mikroelementów), które sprawiają, że ??ten nawóz jest praktycznie niezależny od pH, może być konieczna zmiana pH. Użyj kwasu fosforowego w celu regulowania pH w dół. Użyj roztworu wodorotlenku potasu aby regulować pH do góry.

 

Soil Supermix jest częściowo organiczny, więc nawóz ten nie może być stosowany w systemach nawadniania kropelkowego (substancje organiczne zawierają dużą ilość grubych cząstek). Dlatego do tych celów stworzyliśmy mineralny nawóz Hydro Supermix, jest stosowana jako alternatywa dla systemów nawadniania kropelkowego, aby osiągnąć ten sam rezultat. Minerały te są czyste i nie zatkają tych systemów.

 

Dawkowanie: 40-50 ml na 10 litrów wody.

 

Stosowanie: Kilka razy w zależności od wielkości rośliny, gatunku, oraz warunków klimatycznych.

 

Po rozpoczęciu z obficie nawożoną glebą nie trzeba będzie używać nawozów przez pierwsze trzy tygodnie. Jednak podczas ponownego wykorzystania gleby, trzeba nawozów użyć od pierwszego dnia, w zależności od ewentualnej analizy gleby.

 

Zawartość opakowania: 1 L.

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl