Producenci

Bio Nova TML The Missing Link 250ml - chroni rośliny przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi

Stymulatory i boostery
80
PLN
Bio Nova TML The Missing Link 250ml - chroni rośliny przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi
Bio Nova TML The Missing Link 250ml - chroni rośliny przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi
Cena: 80,00 zł
szt.

To produkt najwyższej klasy z laboratorium BioNova, chroni rośliny przed szkodliwymi wpływami zewnętrznymi, pobudza w roślinach naturalny system obronny i wyraźnie zwiększa wydajność.

 

TML "The Missing Link" składa się z dużej ilości specjalnych pierwiastków śladowych, które stały się niezbędne dla wzrostu i kwitnienia każdej rośliny żyjącej na tej planecie.

 

W dzisiejszych czasach ludzie uprawiają różnego rodzaju rośliny, lekceważą ich potrzeby, a często nie szanują praw natury. Powyższe fakty prowadzą do niedociągnięć, które wynikają w dużej ilości plag i chorób wśród, nie tylko zwierząt i roślin, ale także ludzi. Ponadto, w wyniku niedoborów tych niezbędnych składników odżywczych, organizmy nie są w stanie w pełni się rozwinąć.

 

Podawanie TML "The Missing Link" prowadzi do bezprecedensowych pozytywnych wpływów zarówno na jakość jak i plon roślin. Ten produkt wypełnia lukę w łańcuchu pokarmowym, który nie został odkryty wcześniej. Słusznie ten produkt można nazwać the missing link (brakującym ogniwem). The Missing Link może być stosowany w połączeniu z X-Cel Booster - stanowi to idealne połączenie w trakcie okresu uprawy i kwitnienia .

 

Dawkowanie:

 

Podlewanie: TML 50 ml na 100 litrów w sposób ciągły lub tygodniowy w 1:500 dawki jednorazowo.

 

W rozpylaczu: 1:1000 ( 1 ml na 1 litr ) roztworu. Przedawkowanie jest niemożliwe.

 

TML powinien być stosowany od pierwszego tygodnia wzrostu aż do ostatniego tygodnia kwitnienia. TML jest mieszalny ze wszystkimi nawozami.

 

Zawartość opakowania: 250 ml.

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl