Producenci

BioTabs Mycotrex proszek 100g - stymulator korzenia zawierający mikoryzę

Mikoryza
125
PLN
BioTabs Mycotrex proszek 100g - stymulator korzenia zawierający mikoryzę
BioTabs Mycotrex proszek 100g - stymulator korzenia zawierający mikoryzę 1 5
BioTabs Mycotrex proszek 100g - stymulator korzenia zawierający mikoryzę
Cena: 125,00 zł
szt.

MYCOTREX to mieszanina 9 zarodników różnych gatunków grzybów. Jednym z najważniejszych z nich jest mikoryza. W warunkach naturalnych około 85% roślin żyje w symbiozie z mikoryzą. Są to bardzo przydatne dla roślin grzyby glebowe, które wchodzą w symbiozę zarówno z pożytecznymi bakteriami znajdującymi się w glebie jak i z korzeniami roślin, skutecznie zwiększając ich zasięg nawet do 700%. Prowadzi to bezpośrednio do kilkukrotnego wzrostu zdolności absorpcji wody i substancji odżywczych przez korzenie. Pożyteczne grzyby i bakterie glebowe całkowicie zajmują przestrzeń wokół korzeni, zostawiając znacznie mniej możliwości groźnym patogenom. Rośliny z mikoryzą cechują się lepszą odpornością na suszę, duże wahania temperatury, zmiany pH, toksyczne metale i zagęszczania gleby.

Często uprawiamy rośliny w dezynfekowanej glebie lub w jałowym podłożu. Taka sytuacja sprawia, że wokół korzeni brakuje przydatnych grzybni (mikoryza) i bakterii glebowych. Powoduje to, że rośliny są bardziej wrażliwe i podatne na różne niebezpieczeństwa. Mycotrex BioTabs oferuje rozwiązania tego problemu. Poprzez dodanie dużych ilości użytecznych grzybów glebowych i bakterii , wzmacniasz swoje rośliny, które stają się o wiele bardziej odporne na stres, choroby, zakażenia czy susze.

Produkty BioTabs są wolne od nasion chwastów i patogenów, nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie. Dopuszczone są do stosowania w uprawach ekologicznych (Rozporządzenie (WE) 834/2007) i są przyjazne dla środowiska.

Instrukcja video:

 

Produkty powiązane

BioTabs Mycotrex proszek 500g - stymulator korzenia zawierający mikoryzę BioTabs Mycotrex proszek 500g - stymulator korzenia zawierający mikoryzę

Mikoryza BioTabs - MYCOTREX to mieszanka 9 zarodników różnych gatunków grzybów. Jednym z najważniejszych grzybów glebowych, które dostarczamy podając roślinom ten produkt, jest mikoryza.

Cena: 470,00 zł

Opinie o produkcie (1)

Mario
13 lipca 2018

Po użyciu tego produktu moje rośliny wyglądają znacznie lepiej, mam z nimi mniej problemów i dają większe plony. Gorąco polecam!!!

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl