Producenci

Canna Aqua Vega AB 2x1L - hydro, wzrost

Canna
40.46
PLN
Canna Aqua Vega AB 2x1L - hydro, wzrost
Canna Aqua Vega AB 2x1L - hydro, wzrost
  • promocja
Cena: 40,46 zł 60,00 zł
szt.
Aqua Vega- nawóz hydro, faza wzrostu. 

Aqua Vega zapewnia niezwykle żywotny wzrost organów naziemnych. Jest to odżywka opracowana specjalnie do systemów recyrkulacji, na przykład General Hydroponics Airflow & Waterfarm, N.F.T. oraz HGS.


Dzięki krążącej wodzie składniki odżywcze mogą być wielokrotnie wykorzystywane. Umożliwia to zużycie mniejszej ilości wody oraz odżywki i eliminuje potrzebę drenażu. Sprawia to, że rozwiązanie jest przyjazne środowisku.


Aqua Vega zawiera kwasy krzemowe, humusowe i fulwonowe, które w naturalnej postaci występują w glebie. Skład odżywki dopełnia ekstrakt z alg brązowych, bogaty w pierwiastki śladowe, aminokwasy i witaminy. Dzięki odpowiedniej metodzie produkcji wyciąg ten ma zdolność tworzenia półprzepuszczalnej błony na powierzchni korzeni, co zwiększa zdolność rośliny do absorpcji wody i składników odżywczych. Zapewnia to wyjątkową odporność na choroby i doskonały wzrost.


Aqua Vega to dwuskładnikowa, kompletna profesjonalna pożywka dla roślin uprawianych hydroponicznie podczas fazy wzrostu zapewnia silną i żywotną roślinę przygotowaną do fazy kwitnienia, łatwo się rozpuszcza jest odpowiednia do recyrkulacyjnych systemów hydro i aeroponicznych. EC z Aqua Vega rozpuszczonym w (kranowej) wodzie, zmienia się między 1.1 - 1.9 mS ( = roztwór EC + woda EC ) Zalecane pH: 5,2 - 6,2.


Dawkowanie: 1 : 500 ( 200 ml A i 200 ml B na 100 litrów wody)
Pojemność: 1 litr A + 1 litr B

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl