Producenci

Guanokalong Extrakt 5L – poprawia smak

Guanokalong
135
PLN
Guanokalong Extrakt 5L – poprawia smak
Guanokalong Extrakt 5L – poprawia smak
Cena: 135,00 zł
szt.

Suplement o doskonałej, szybkiej przyswajalności, poprawia smak i jakość produktu końcowego. Ponadto przyśpiesza ukorzenianie i jest odpowiedzialny za obfite kwitnienie, z wysokimi plonami. Podwyższa odporność rośliny na wrogie bakterie.

Do użytku zarówno w pomieszczeniu ( indoor ), jak i na zewnątrz ( outdoor ).

 

Można używać do podłoży ziemnych i kokosowych oraz systemów hydroponicznych. W 100% organiczny.

 

Skład: N = 2% P2O5 = 0,5% K2O = 2% S = 0,2% Ca / Mg = 1% mg / kg Cu = 15 Zn = 20 Cl = 100Stosowanie:


Ukorzenione klony: 5-10 ml/l , 
Wzrost: 10-20 ml/l ( max 50 ) , 
Kwitnienie: 10-30 ml/l ( max 100 ) 
Raz w tygodniu dodawać do wody.


PRZED UŻYCIEM WSTRZĄSNĄĆ!!!


Guanokalong – 100% naturalny nawóz nietoperzy. Nietoperze żerują w dżungli, żywiąc się robactwem i dojrzałymi owocami, do których człowiek nigdy nie miał dostępu. Za pomocą Guanokalong można sprawić, by Twój ogród również przypominał dżunglę. To znakomita odżywka do organicznej uprawy roślin. 

Jak używać Guanokalong? Guanokalong zawiera unikalną, bogatą mieszaninę makro- i mikroelementów oraz enzymy. Makroelement P, fosfor, jest obecny w dużej ilości. Wszystkie minerały uwalniają się stopniowo, więc korzeniom nie grozi uszkodzenie. Obfitość magnezu, wapnia i enzymy stymulują rozwój ziemnej flory bakteryjnej. 

Outdoor:

 

Zaleca się, aby nawieźć ogród po zimie. Należy pamiętać, że piaszczyste gleby szybko się wypłukują. Granulki rozpuszczają się powoli, przez cały rok. Proszek uwalnia składniki odżywcze prędzej, w ciągu sześciu miesięcy. Zmieszaj Guanokalong z ziemią przed posadzeniem roślin. Jeśli rosną one już w podłożu, rozsyp nawóz i wapń po powierzchni i delikatnie przeczesz grabiami. Na początek użyj 50 g na 7 l ziemi na doniczkę, a na dworze 100-250 g. Można też zastosować 1 kg proszku na 100-250 litrów ziemi.

Indoor:

 

Guanokalong może wzbogacać wszystkie podłoża ziemne, tak nowe, jak i używane. Używaną mieszankę ziemną można przemieszać z proszkiem Guanokalong. Mieszanie i namaczanie ziemi należy wykonać co najmniej tydzień przed sadzeniem. Kiedy roślinki są gotowe, podać 2 łyżki stołowe proszku przy łodydze i podlać.

Zawartość opakowania: 5 L

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl