Producenci

Guanokalong Pellet 1kg – nawóz organiczny w granulkach

Guanokalong
29.45
PLN
Guanokalong Pellet 1kg – nawóz organiczny w granulkach
Guanokalong Pellet 1kg – nawóz organiczny w granulkach
  • promocja
Cena: 29,45 zł 45,00 zł
szt.

Guanokalong to 100% organiczny, nawóz ( Bat Guano ).

 

NPK: 2,0 - 0,5/15 - 2,0


Na indoor jak i outdoor
Łatwy w użyciu - podsyp, następnie podlej lub poczekaj na deszcz
Przyspiesza ukorzenianie i wzrost kwiatów 
Poprawia strukturę korzenia, stabilizuje poziom pH gleby jednocześnie wzmacniając odporność rośliny
Guanokalong jest przeznaczony do uprawy w glebie, wersje w płynie stosuje się również do upraw hydroponicznych i w kokosie.Stosowanie:

 


1 kg wymieszać z 100 – 200 litrów ziemi
Do podlewania 1 kg rozpuszczać w 100-140 litrach wody.


Indoor: 50 g na 7 L doniczkę
Outdoor: 1 roślina 100 g na 2 miesiące poczynając od kwietnia.

 

Guanokalong – 100% naturalny nawóz nietoperzy. Nietoperze żerują w dżungli, żywiąc się robactwem i dojrzałymi owocami, do których człowiek nigdy nie miał dostępu. Za pomocą Guanokalong można sprawić, by Twój ogród również przypominał dżunglę. To znakomita odżywka do organicznej uprawy roślin.Jak używać Guanokalong? Guanokalong zawiera unikalną, bogatą mieszaninę makro- i mikroelementów oraz enzymy. Makroelement P, fosfor, jest obecny w dużej ilości. Wszystkie minerały uwalniają się stopniowo, więc korzeniom nie grozi uszkodzenie. Obfitość magnezu, wapnia i enzymy stymulują rozwój ziemnej flory bakteryjnej.Outdoor:

 

Zaleca się, aby nawieźć ogród po zimie. Należy pamiętać, że piaszczyste gleby szybko się wypłukują. Granulki rozpuszczają się powoli, przez cały rok. Proszek uwalnia składniki odżywcze prędzej, w ciągu sześciu miesięcy. Zmieszaj Guanokalong z ziemią przed posadzeniem roślin. Jeśli rosną one już w podłożu, rozsyp nawóz i wapń po powierzchni i delikatnie przeczesz grabiami. Na początek użyj 50 g na 7 l ziemi na doniczkę, a na dworze 100-250 g. Można też zastosować 1 kg proszku na 100-250 litrów ziemi.

Indoor:

 

Guanokalong można wzbogacać wszystkie podłoża ziemne, tak nowe, jak i używane. Używaną można przemieszać z proszkiem Guanokalong. Mieszanie i namaczanie ziemi należy wykonać co najmniej tydzień przed sadzeniem. Kiedy roślinki są gotowe, podać 2 łyżki stołowe proszku przy łodydze i podlać.

 

Zawartość opakowania: 1 kg

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl