Producenci

Guanokalong Powder 5kg – nawóz organiczny w proszku

Guanokalong
150
PLN
Guanokalong Powder 5kg – nawóz organiczny w proszku
Guanokalong Powder 5kg – nawóz organiczny w proszku
Cena: 150,00 zł
szt.

-Guanokalong to 100% organiczny,nawóz ( Bat Guano )
-NPK: 2,0 - 0,5/15 - 2,0
- na indoor jak i outdoor
- łatwy w użyciu - podsyp, następniepodlej lub poczekaj na deszcz
- przyspiesza ukorzenianie i wzrostkwiatów
- poprawia strukturę korzenia,stabilizuje poziom pH gleby jednocześnie wzmacniając odporność rośliny
-Guanokalong jest przeznaczony do uprawy w glebie, wersje w płynie stosujesię również do upraw hydroponicznych i w kokosie.

Stosowanie:


-1 kg wymieszać z 100 – 200 litrów ziemi
-do podlewania 1 kg rozpuszczać w 100-140 litrach wody.
-Indoor: 50g na 7l doniczkę
-Outdoor: 1 roślina 100g na 2 miesiące poczynając od kwietnia.

Guanokalong – 100% naturalny nawóz nietoperzy.Nietoperze żerują w dżungli, żywiąc się robactwem i dojrzałymi owocami, doktórych człowiek nigdy nie miał dostępu. Za pomocą Guanokalong można sprawić,by Twój ogród również przypominał dżunglę. To znakomita odżywka do organicznejuprawy roślin.

Jak używać Guanokalong? Guanokalong zawiera unikalną, bogatą mieszaninęmakro- i mikroelementów oraz enzymy. Makroelement P, fosfor, jest obecny wdużej ilości. Wszystkie minerały uwalniają się stopniowo, więc korzeniom niegrozi uszkodzenie. Obfitość magnezu, wapnia i enzymy stymulują rozwój ziemnejflory bakteryjnej.

Outdoor:

Zaleca się,aby nawieźć ogród po zimie. Należy pamiętać, że piaszczyste gleby szybko sięwypłukują. Granulki rozpuszczają się powoli, przez cały rok. Proszek uwalniaskładniki odżywcze prędzej, w ciągu sześciu miesięcy. Zmieszaj Guanokalong zziemią przed posadzeniem roślin. Jeśli rosną one już w podłożu, rozsyp nawóz iwapń po powierzchni i delikatnie przeczesz grabiami. Na początek użyj 50 g na 7l ziemi na doniczkę, a na dworze 100-250 g. Można też zastosować 1 kg proszkuna 100-250 litrów ziemi.

Indoor:

Guanokalongmożna wzbogacać wszystkie podłoża ziemne, tak nowe, jak i używane. Używanąmożna przemieszać z proszkiem Guanokalong. Mieszanie i namaczanie ziemi należywykonać co najmniej tydzień przed sadzeniem. Kiedy roślinki są gotowe, podać 2łyżki stołowe proszku przy łodydze i podlać.

 

Zawartość opakowania: 5kg


Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl