Producenci

House & Garden A&B 2x1L - podstawowy nawóz do uprawy w glebie

Wzrost, Kwitnienie
65
PLN
House & Garden A&B 2x1L - podstawowy nawóz do uprawy w glebie
Cena: 65,00 zł
szt.

House & Garden A&B to podstawowy nawóz do gleby, który został stworzony do stosowania tylko i wyłącznie w glebie. Dostarcza korzeniom doskonale zbilansowaną odżywkę, zapewniając optymalne wchłanianie substancji odżywczych natomiast stosowanie ich w dobrej mieszance glebowej (np. Terra Professional) pozwala na pełne wykorzystanie możliwości podłoża. Dwuskładnikowe nawozy House & Garden dzięki specjalnej formule gwarantują, że zbiornik na wodę pozostanie czysty i świeży.

Jeżeli chcesz by Twoje rośliny miały doskonały start, zastosuj nawozy House & Garden zawierające pełny zakres składników odżywczych. Kwasy huminowe oraz fulwowe usprawniają pobieranie oraz transport składników odżywczych w roślinie, co gwarantuje zdrowy i obfity wzrost.

 

Zawiera:


Siarczan azotan wapnia, azotan amonu, kwas azotowy, wodorotlenek potasu, bezwodnik kwasu fosforowego i magnez.

Przygotowanie roztworu:

W czasie przygotowywania mieszanki wody z nawozami wypełnij 2/3 pojemnika woda. Najpierw dodaj składnik "A" i wymieszaj dokładnie zanim dodasz składnik oznaczony "B". Rozpocznij cykl wzrostu z EC na poziomie 1.2, zwiększając go zgodnie z instrukcjami z tabeli aż na zakończenie fazy kwitnienia osiągnie poziom 2.0.
Dodaj stymulatory wzrostu korzeni lub kwitnienia oraz uzupełnij poziom wody do wymaganego poziomu oraz dostosuj poziom pH odpowiedni dla Twoich roślin.

UWAGA:

 

Nie wolno mieszać A&B jednocześnie, gdyż wyzwoli to reakcje chemiczna powodując krzepniecie niektórych części, co może z kolei spowodować niedożywienie roślin oraz ewentualne zanieczyszczenie systemu nawadniającego.

Dawkowanie:

 

5 ml na 1 litr wody


Zawartość opakowania: 2 x 1 L

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl