Producenci

Hydro Flores 5L A i 5L B - nawóz do wszystkich rodzajów mediów obojętnych, na fazę kwitnienia

Hydroponika
160
PLN
Hydro Flores 5L A i 5L B - nawóz do wszystkich rodzajów mediów obojętnych, na fazę kwitnienia
Cena: 160,00 zł
szt.

Bezpośrednia dostępność i właściwy skład substancji odżywczych odgrywa kluczową rolę w fazie kwitnienia roślin. Hydro Flores zawiera wszystkie składniki odżywcze, których roślina potrzebuje w tej fazie. Stosuje się go do wszystkich rodzajów mediów obojętnych. Podczas fazy kwitnienia roślina potrzebuje mniej azotu lecz ma zwiększone zapotrzebowanie na potas i fosfor, ponadto unikalna formuła Hydro Flores jest bogata w pierwiastki śladowe w postaci bezpośrednio przyswajalnej.

 

Zawartość opakowania: 5 litrów A i 5 litrów B.

 

Sposób użycia: Wstrząśnij butelką przed użyciem i dodaj Hydro Flores A (w stosunku 1 litr na 250 litrów wody) i dokładnie wymieszaj. Następnie dodaj Hydro Flores B i ponownie wymieszaj, tak przygotowany roztwór jest gotowy do użycia po odstaniu kilku godzin. (pamiętaj aby sprawdzić wartość pH w Twoim roztworze).

 

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i przechowywania:


- Bezpośrednio nie mieszać koncentratów A i B! W przeciwnym razie mogą pojawić się nierozpuszczalne związki, które mogą nie zostać wchłonięte przez roślinę.

- Przechowywać dobrze zamknięty pojemnik w miejscu odpornym na chłód (promienie ultrafioletowe powodują rozkład chelatów żelaza w substancji odżywczej).

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl