Producenci

REDUKTOR + ROTAMETR AR/CO2

Butle / reduktory
99.9
PLN
REDUKTOR + ROTAMETR AR/CO2
Cena: 99,90 zł
szt.

Reduktor posiada 1 manometr oraz 1 rotametr (służy do dozowania ilości wydzielanego gazy w litrach na minutę)

 

Jest to bardzo dokładny reduktor używany do spawania metodą MIG oraz TIG.

W sposób ekonomiczny i precyzyjny utrzymuje ciśnienie na żądanym poziomie bez względu na ilość gazu w butli. Szczególnie polecany do spawania metodą TIG.


OPIS
Reduktor butlowy jednostopniowy to reduktor bezdźwigniowy o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego. Reduktor ten pozwala na obniżenie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego (roboczego) oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego. Reduktor wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, przez który przy wzroście ciśnienia wylotowego ponad dopuszczalne zostaje wypuszczony nadmiar gazu. 

ZASTOSOWANIE

 

Reduktor butlowy jednostopniowy służy do obniżania ciśnienia gazów pobieranych bezpośrednio z butli lub baterii butli do wymaganych ciśnień roboczych. Reduktor ten w razie braku specjalnych reduktorów sieciowych może być przyłączony do sieci rurociągów.

Wszystkie reduktory mogą być wykorzystywane do różnych celów przemysłowych, jeśli stawiane wymagania są zgodne z danymi technicznymi.

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl