Producenci

Root Excelurator 1L – stymulator wzrostu korzeni

Stymulatory
540
PLN
Root Excelurator 1L – stymulator wzrostu korzeni
Cena: 540,00 zł
szt.

Roots Excelurator jest najwyższej klasy stymulatorem korzeni dostępnym na rynku. Produkt ten to potężny stymulator, który w 100% zapewnia ekspansywny wzrost korzeni. Jego działanie opiera się na eliminowaniu w roślinach brązowych, chorych korzeni, oraz błyskawicznym niszczeniu pleśni.

 

Roots Excelurator działa również jako skuteczna ochrona przeciw różnego rodzaju chorobom korzeni - we wszystkich rodzajach uprawy również w systemach hydroponicznych.

 

Przy swojej skuteczności Roots Excelurator jest jednym z najtańszych produktów na rynku, gdyż jego skondensowana postać jest bardzo wydajna.

 

Zawiera:


Azotanu amonu i wodorotlenek potasu.

 

Objaśnienie składników:


Roots Excelurator jest czołowym produktem House and Garden w przedziale składników odżywczych. Dokładna formuła tego produktu jest dobrze strzeżona przez firmę. House & Garden prowadzi własny zakład produkcyjny składników odżywczych, jak również własne laboratoria, w którym stale badają każdą partię nawozu, które produkują. Gwarantuje to, że ogrodnicy używający House & Garden otrzymują wysokiej jakości i zgodne produkty.

 

500ml preparatu wystarcza na 1500 litrów roztworu.

 

Dawkowanie:

 

3 ml/10 litrów wody.

 

Zawartość opakowania: 1 L

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl