Producenci

Top Booster 250 ml – wzmacniacz/stymulator kwitnienia

Stymulatory
23
PLN
Top Booster 250 ml – wzmacniacz/stymulator kwitnienia
Cena: 23,00 zł
szt.

Top Booster to znakomity stymulator kwitnienia, który zadziwi nawet najbardziej doświadczonych growerów. Działa na podstawie PK oraz Fe. Te pierwiastki to najważniejsze elementy dla prawidłowego kwitnienia rośliny; K jest potrzebne szczególnie w początkowej fazie kwitnienia, a P trochę później dla prawidłowego owocowania podczas gdy Fe dba o prawidłowy kolor liści.

 

Top Booster należy użyć na 4 tygodnie przed zbiorami przez 3 - 4 dni lub według zapotrzebowania roślin.

 

Top Booster firmy House & Garden jest to bardzo mocny nawóz na kwitnienie, który zadziwi nawet najbardziej doświadczonych hodowców. Daje roślinie wrażenie, że końcowa faza cyklu życia została rozpoczęta. Top Booster pomaga wywołać agresywny późny cykl kwitnienia. Rośliny nadal tworzą kwiaty i owoce na pozostałą część okresu kwitnienia, nie skupiając energii na wegetacji liści. Wczesne uruchomienie agresywnego kwietnia pozwala roślinie więcej czasu na rozwijanie większych i bardziej wytrzymałe plony.

 

Zastosowanie w : GLEBA / HYDRO / COCO / AQUA

 

Zawiera:


Bezwodnika kwasu fosforowego i wodorotlenek potasu

 

Objaśnienie składników:


Top Booster zawiera duże ilości fosforu i potasu. Fosfor jest niezbędny do fotosyntezy i produkcji wszystkich olejów, skrobi i cukrów. Zarówno redukcja stresu i moderator dojrzewania, fosfor wpływa na szybki wzrost przy jednoczesnym zwiększeniu kwiatów i rozwój korzeni. Potas pomaga w formacji, białka fotosyntezy i poprawie jakości kwiatów/owoców.

 

Dawkowanie:

 

1,5 ml na 1 litr wody


Zawartość opakowania: 250 mlUWAGA: Nie stosować z PK 13-14

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl