Producenci

Zestaw EXPERT GROWER od Advanced Nutrients - 250ml

Zestawy
130
PLN
Zestaw EXPERT GROWER od Advanced Nutrients - 250ml
Cena: 130,00 zł
szt.

Możesz zwiększyć swoje plony o 33%!!!


Specjalna kombinacja bakterii, enzymów, węglowodanów, humianów i witamin, wspomaga wzrost, daje większe plony i zwiększa metabolizm.

Przy zastosowaniu tego zestawu Growerzy osiągną większy system korzenny oraz gęstsze krzaki. Te rezultaty zawdzięcza się podwyższonemu metabolizmowi, dającego więcej niż normalny program żywieniowy.

Zestaw zawiera:

- Piranha 250 ml
- Bud Candy 250 ml
- Flawless Finish 250 ml

Opis:

PIRANHA - Zwiększa absorpcję tlenu, składników pokarmowych i wody. Maksymalizuje rozrost korzeni, dając bardziej obfite plony, pomaga korzeniom przybrać masę.
To jeden z najbardziej poważanych preparatów i żelazna część zestawu dla ogrodnika. Kochają oni jego działanie. Czas, żebyś i Ty poznał to uczucie, pewność i spokój o uprawę, jaką odczuwają stosujący Piranię.
Satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.

Zawartość (gwarantowana):

3% ... Humic Acid (z leonardytu)

Informacje dotyczące składu produktu oraz zawartości metali są dostępne w internecie pod adresem http://www.aapfco.org/metals.htm


BUD CANDY - Dostarczy Twoim roślinom najważniejszego pierwiastka po makroelementach (N, P, K), magnezu. Jest on potrzebny m.in. ze względu na wiele enzymów biorących udział w procesach wzrostu. Produkt został stworzony do użytku w różnych uprawach, hydroponicznych, torfowych, na włóknie kokosowym i w ziemi. Opracowaliśmy go tak, by pasował do wszelkich systemów hydro i aero, kroplowych, NFT, flood&drain, z ciągłym obiegiem roztworu i innych.

Zawartość (gwarantowana):

Magnez.......................................................................................0,5%
Obecny w postaci siarczku magnezu.


FLAWLESS FINISH - Pomaga wypłukać minerały zakumulowane w kwiatach i w liściach. W przypadkach, gdy struktura i smak plonów mają znaczenie, Final Phase usuwa chemiczny posmak pozostałości nawozów. Stosowany zgodnie z zaleceniami pozwala ogrodnikowi w większym stopniu kontrolować jakość końcowego wyrobu.


Wskazówki:

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć!
Używać tylko razem z wodą! Nie dodawać nawozu ani innych środków.
Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu. Nie zamrażać.
Stosować ostatnie 7-10 dni przed zbiorem.

W uprawach ziemnych i na wełnie mineralnej zadbać o właściwy odczyn pH.

Cykl końcowy:

Opróżnić i opłukać zbiornik z roztworu odżywki. Napełnić czystą wodą i dodać 2,5 ml Final Phase na litr. Dobrze wymieszać. pH wyrównać do poziomu 5,5-5,8 w hydroponice lub 6,2-6,5 przy ziemi lub mieszankach.

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl