Producenci

Zestaw PROFESSIONAL GROWER od Advanced Nutrients - 250ml

Zestawy
140
PLN
Zestaw PROFESSIONAL GROWER od Advanced Nutrients - 250ml
Cena: 140,00 zł
szt.

Poważni growerzy z dobrymi umiejętnościami, doświadczeniem w zbieraniu plonów oraz osoby wchodzące wyżej z zestawu EXPERT GROWER, mogą zwiększyć swoje plony o 33% w stosunku do plonów do których używało się Hobbyist Level.


Specjalna kombinacja bakterii, enzymów, węglowodanów, humianów i witamin, wspomaga wzrost, daje większe plony i zwiększa metabolizm.

Growerzy osiągną większy system korzenny, gęstsze krzaki. Te rezultaty zawdzięcza się podwyższonemu metabolizmowi, dającego więcej niż normalny program żywieniowy.

Zestaw zawiera:

- Tarantula 250 ml
- Nirvana 250 ml
- Sensizym 250 ml


Opis:

TARANTULA - Pobudza naturalnie występujące czynniki wzrostu które wspomagają rozrost roślin i budowę strefy korzennej dając większe plony. Wspomagające bakterie w płynie szybko wpływają na wzrost i korzenie zaraz po zaaplikowaniu systemu nawozów.Różnorodne bakterie, dające korzystny wpływ, działają na zwiększenie wzrostu, poprzez probiotyczne właściwości. Niektóre z bakterii pomagają zredukować efekty streu występujące w strefie korzennej, zamieniając resztki organiczne na substancje, które mogą zostać spożytkowane przez roślinę, dodając korzystny wpływ dla rozrostu Twoich roślin dzięki działaniu koenzymów.


NIRVANA - Rośliny potrzebują więcej, niż tylko minerałów. Zawarte w Nirvanie, w 100% naturalne witaminy, aminokwasy i węglowodany przyspieszą wzrost i zwiększą plony. Lucerna zapewnia wapń, potas, magnez, chlorofil, karoten i witaminy, algi bogaty zestaw aminokwasów i witamin, kwasy humusowe poprawią metabolizm, zdrowotność korzeni i jakość zbiorów. Mikstura jest szybko przyjmowana przez korzenie, rośliny rosną szybciej i są większe; testy pokazują, że Nirvana jest najlepszym produktem tego typu (satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy). Stosuj ją we wszystkich etapach życia. Jeśli chcesz dobrej karmy podczas starań o niebiańsko wielkie plony, chcesz Nirvany!
 

SENSI ZYM - Zawiera liczne enzymy o silnym działaniu. Udani hodowcy często go używają; pasuje do każdego programu nawożenia w hydroponice i uzupełnia je. Nierzadko bowiem w takich uprawach w strefie korzeniowej nie ma wystarczającej ilości enzymów, przez co praca korzeni jest mniej wydajna. Substancje te umożliwiają im efektywniejsze funkcjonowanie i przyjmowanie pokarmu oraz rozkładanie i wydalanie pozostałości metabolizmu. Korzenie są wtedy czystsze i zdrowsze, a rośliny większe oraz silniejsze.

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl