Promocje

Bio Green PH- Bloom 1L Bio Green PH- Bloom 1L 32,00 zł 45,21 zł

Bio Green PH- Grow 1L Bio Green PH- Grow 1L 32,00 zł 45,21 zł


Bio Green Calgel 250ml Bio Green Calgel 250ml 47,00 zł 56,08 zł

DUTCHPRO MULTI TOTAL 250 ml DUTCHPRO MULTI TOTAL 250 ml 37,00 zł 51,00 zł


Bio Green Bio 2 Bloom 250ml Bio Green Bio 2 Bloom 250ml 37,00 zł 47,74 zł

Bio Green Bio 2 Bloom 1L Bio Green Bio 2 Bloom 1L 82,00 zł 103,32 zł

Producenci

Zestaw PROFESSIONAL GROWER od Advanced Nutrients

Zestawy
410
PLN
Zestaw PROFESSIONAL GROWER od Advanced Nutrients
Cena: 410,00 zł
szt.

Poważni growerzy z dobrymi umiejętnościami, doświadczeniem w zbieraniu plonów, oraz osoby wchodzące wyżej z zestawu EXPERT GROWER , mogą zwiększyć swoje plony o 33% w stosunku do plonów do których używało się Hobbyist Level.

Specjalna kombinacja bakterii, enzymów, węglowodanów, humianów i witamin, wspomaga wzrost, daje większe plony i zwiększa metabolizm.

Growerzy osiągną większy system korzenny, gęstsze krzaki. Te rezultaty zawdzięcza się podwyższonemu metabolizmowi, dającego więcej niż normalny program żywieniowy.

Zestaw zawiera:

- Tarantula 1 L
- Nirvana 1 L
- Sensizym 1 L

Opis:

TARANTULA pobudza naturalnie występujące czynniki wzrostu które wspomagają rozrost roślin i budowę strefy korzennej dając większe plony. Wspomagające bakterie w płynie szybko wpływają na wzrost i korzenie zaraz po zaaplikowaniu systemu nawozów.Różnorodne bakterie, dające korzystny wpływ, działają na zwiększenie wzrostu, poprzez probiotyczne właściwości. Niektóre z bakterii pomagają zredukować efekty streu występujące w strefie korzennej, zamieniając resztki organiczne na substancje, które mogą zostać spożytkowane przez roślinę, dodając korzystny wpływ dla rozrostu Twoich roślin dzięki działaniu koenzymów.


NIRVANA - Rośliny potrzebują więcej, niż tylko minerałów. Zawarte w Nirvanie, w 100% naturalne witaminy, aminokwasy i węglowodany przyspieszą wzrost i zwiększą plony. Lucerna zapewnia wapń, potas, magnez, chlorofil, karoten i witaminy, algi bogaty zestaw aminokwasów i witamin, kwasy humusowe poprawią metabolizm, zdrowotność korzeni i jakość zbiorów. Mikstura jest szybko przyjmowana przez korzenie, rośliny rosną szybciej i są większe; testy pokazują, że Nirvana jest najlepszym produktem tego typu (satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy). Stosuj ją we wszystkich etapach życia. Jeśli chcesz dobrej karmy podczas starań o niebiańsko wielkie plony, chcesz Nirvany!
 

SENSI ZYM zawiera liczne enzymy o silnym działaniu. Udani hodowcy często go używają; pasuje do każdego programu nawożenia w hydroponice i uzupełnia je. Nierzadko bowiem w takich uprawach w strefie korzeniowej nie ma wystarczającej ilości enzymów, przez co praca korzeni jest mniej wydajna. Substancje te umożliwiają im efektywniejsze funkcjonowanie i przyjmowanie pokarmu oraz rozkładanie i wydalanie pozostałości metabolizmu. Korzenie są wtedy czystsze i zdrowsze, a rośliny większe oraz silniejsze.

Opinie o produkcie (0)

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
Sklep jest w trybie podglądu

Wykonano dla "PotwornyOgród" przez  GooD 

Sklep internetowy Shoper.pl